Brązowy śluz z pochwy po współżyciu

Witam. Mam problem, ponieważ uprawialiśmy sex z chłopakiem oczywiście w gumce. Innych zapezpieczeń nie używaliśmy. Po 2 z pochwy wydzielał brązowy śluz. Na drugi dzień śluz zmienił się w krwawienie. Krwawienie utrzymywało się tak jeszcze 2 dni ale się zmniejszało. Czy to może być oznaka ciąży ?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Owe krwawienie nie ma związku z ciążą. Jeśli nie doszło do uszkodzenia prezerwatywy i była ona prawidłowo założona, byli Państwo odpowiednio zabezpieczeni i nie było ryzyka zapłodnienia. Wskazana wizyta kontrolna u lekarza ginekologa celem diagnostyki krwawienia.