Brązowy śluz zamiast miesiączki: czym może być spowodowany?

Witam,

Miesiączkę dostaję mniej więcej w 30. lub 31. dniu cyklu (powinnam była dostać 25.02). Tym razem w 33. dniu cyklu wystąpił tylko brązowy śluz, który utrzymuje się już drugi dzień. Dodam, że współżyję ze stałym partnerem i dla pewności zrobiłam wczoraj test  - wynik wyszedł negatywny. Czym może być spowodowane to plamienie? Miesiączki miałam zawsze bardzo obfite i bolesne.

Witaminy w ciąży

Dzień dobry!
Takie plamienie może zwiastować krwawienie miesiączkowe.  Może oznaczać też zaburzenia hormonalne spowodowane np. stresem, nadmiernym wysiłkiem czy odchudzaniem.
Z poważaniem.