Brodawczak na migdałach u 30-latki

Witam podczas wizyty okresowych badan laryngolog zauważył brodawczaka na migdałach . Stwierdził ze jest mały i moze sam zniknąć czy to moze byc prawda? Czy trzeba usunac całego migdala czy mozna tylko zmiane? Czy w kazdym gabinecie laryngolog moze usunac ?

Brodawczaki błon śluzowych dorosłych, traktujemy zgodnie ze sztuką lekarską, którą to sztukę powinien znać też Pani laryngolog ,traktujemy jako stan przednowotworowy . I każdą taką zmianę należy wcześnie usunąć i zbadać po mikroskopem aby nie przegapić transformacji tej zmiany w nowotwór złośliwy. Proszę mój wpis pokazać Panu laryngologowi bo chyba o czymś zapomniał.