Brodawka łojotokowa w okolicy pachwiny

W okolicach pachwiny mam brodawke łojotokową. Ma ona ok.1cm i jest wypukła. Bylam u dermatologa i stwierdził że nie jest konieczne usunięcie jednak jest ona brzydka i chciałabym sie jej pozbyć. Chciałam zapytać jak można ją usunąć ,czy usuwanie takich brodawek jest bolesne i jaki moze być koszt takiego zabiegu?

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, chirurgiczne usuwanie takich brodawek odbywa się w znieczuleniu miejscowym. O cenę zabiegu należy się już pytać indywidualnie w każdym gabinecie, z reguły jest to koszt rzędu 200-300 zł, zależy jednak od rozmiarów i lokalizacji zmiany.