Brodawka łojotokowa za uchem u 27-latki

Brodawka łojotokowa. Przez ostatnie 5 miesięcy była 3 razy mrożona ciekłym azotem przez dermatologa. Ostatnio byłam na kontroli i dowiedziałam się że nie zostanie usunięta do końca, że zawsze coś z niej zostanie. Dostałam propozycję usunięcia tego laserowo. Co robić? Czy jeśli zostawię to tak jak jest to czy ta brodawka może odrosnąć? Dodam że jest umiejscowiona za uchem i na początku była dosyć sporych rozmiarów a teraz jest o 3/4 mniejsza.

Witam Panią
Trudno jest rzetelnie odpowiedzieć na pytanie , nie widząc zmiany. Jednak z mojego doświadczenia wynika, ze laserowo jestem w stanie trwałe i nie pozostawiając blizny usunąć brodawkę lojotokową.
Ewa Rybicka