Zapytaj lekarza

1 , 0 1 2 , 2 5 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Brodawka na palcu a infekcja wirusowa

Witam! Mam pytanie odnosnie brodawek- kurzajek, zaczyna mi wychodzi kurzajka nä palcu narazie jest jeszcze bardzo mala- mala wypukla grudka wielkosci szpilki pod skora,nie rozdrapuje tego .Czy moge zarazac, mam male dziecko i podczas kapieli myje akurat ta reka buzke dzieciaczka i teraz sie zastanawiam czy mogla je zarazic , przenies dziecku nä usta, twarz czy jezyk.Z gory dziekuje zå odpowiedz.
KOBIETA, 37 LAT ponad rok temu

#dziejesienazywo: Czym jest wirus HIV i jaka jest skala jego występowania

Charlie Sheen oficjalnie przyznał, że jest nosicielem wirusa HIV, co ukrywał przez wiele lat. Jak wyglądają statystyki zachorowalności w Polsce i na świecie? Czym jest wirus HIV? Kto znajduje się w grupie ryzyka i w jaki sposób sprawdzić, czy jesteśmy jego nosicielami. Czy każda osoba zakażona wirusem HIV zachoruje na AIDS? Na te i inne pytania odpowiada gość Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej - immunolog dr Paweł Grzesiowski.

Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania

Tak istnieje takie ryzyko. Proszę zastosować preparaty dostępne w aptece lub udać się do lekarza dermatologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć. Proponuję ograniczyć kontakt z dzieckiem.

umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety