Brodawki w okolicy odbytu u 8-latki

Panie profesorze a skąd moja córka która ma 8 lat zakaziła się wirusem HPV ( chodzi o te kurzajki w okolicy odbytu jest ich ok 5 szt takie wypustki , brodawki takie cos dziwnego ) jak to się leczy w jaki sposób , czy to jest do wyleczenia czy to może powrócić po leczeniu , nie wiem co robić bardzo to przeżywam

Szanowna Pani,
Po pierwsze nie jestem w stanie w sposób odpowiedzialny stwierdzić czy to są kłykciny. To trzeba zobaczyć!. Przez internet się nie da w 100% tego zdiagnozować.
Proszę zgłosić się do lekarza. Na pewno pomoże.
z powazaniem,

J.Zachwieja