Bromocorn i jego wpływ na płód w pierwszych tygodniach ciąży

Witam jestem w pierwszych tygodniach ciąży lekarz przepisał mi lek bromocorn czy nie będzie on niebespieczny dla dziecka?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisany preparat może być stosowany w ciąży pod nadzorem lekarza. Jeśli został Pani zalecony to najprawdopodobniej jego korzystne działanie przewyższa ryzyko wystąpienia ewentualnych powikłań. W razie wątpliwości proszę skonsultować się ze specjalistą ginekologiem.