Brudzenie bielizny u 62-latki

Witam Od 2 dwóch zauważyłam niewielkie brudzenie bielizny .ma to kolor lekko żółtawo-zielonkawy. Na bieliznie jest to tylko mała plamka czy smużka.Nigdy takie coś mi się nie zdarzyło .O czym to może świadczyć, co powinnam zastosować.W tej chwili przebywam za granicą jak mogę sobie pomóc.Dziękuję i proszę o poradę.Ewa

Lek. Katarzyna Szymczak

Może to świadczyć o infekcji intymnej, Wskazana wizyta u ginekologa ewentualnie może Pani spróbować preparaty np z benzydamina dostępne bez recepty.
Pozdrawiam