Brunatne krwaienie z dróg rodnych

witam zona ma brunatne krwawienia z dróg rodnych .dzis powinna dostac okres.plamienie jest dosc widoczne zabrudzilo cala podpaske. cykl miesiaczkowy trwa u niej 29 dni. ostanio miesiaczke miala 7 wrzesnia zakonczyla sie 13 wrzesnia.15 wrzesnia sie kochalimy bez zabezpieczenia. byla wtedy suchosc pochwy. co to moze byc te ciemno brunatne plamienie? pozdr piotr

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobnie jest to związane z wahaniami hormonalnymi. Nie można jednak wykluczyć innych patologii w obrębie narządu rodnego. Stąd też polecam konsultację z ginekologiem.