Brunatne krwawienie po powrocie z urlopu

Witam... Moj problem wyglada tak.. Miesiaczke ostatnia mialam 7.10 , 28.10 wrocilam z urlopu gdzie moj organizm dostal w kosc duza iloscia nurkowania i dzien po powrocie dostalam okres ktory trwa juz 6 dni , a ciagle z taka sama intensywnością saczy sie ze mnie brunatna wydzielina i towarzyszy temu nie wielki bol w podbrzuszu. Czy czekac az samo przejdzie, czy wybrac sie do lekarza ? Prosze o rade. Pozdrawiam Ania. N

Lek. Marta Gryszkiewicz

Jeśli normalne miesiączki trwają u Pani ok. 6-7 dni, to nie powinna się Pani niepokoić.
Jeśli jednak krwawienie będzie się przedłużać wskazana jest wizyta u lekarza ginekologa.

Proponuję wizytę u ginekologa wraz z badaniem we wzierniku oraz badanie usg dopochwowe/ ocena narządu rodnego / na podstawie tych badań będzie można ocenić przyczynę krwawienia.