Brunatne plamienia przy plastrach Evra

Witam mam pytanie Od 2 tygodni przyjmuje plastry evra. Zgodnie z zaleceniami 1 plaster pezykleilam 1 dnia krwawienia (sobota) następny tydzień później w sobotę aktualnie mam 3 plaster. Jednak przez ten cały czas nie ustępują u mnie objawy miesiączki tzn miesiączka skończyla mi się po 3-4 dniach i do dnia dzisiejszego czyli już prawie ponad 2 tygodnie mam ciemno brunatne plamienie czasem dosc obfite z resztkami błony oraz krawienia z bólem podbrzusza jak przy miesiączce.

Aleksander Ropielewski

Plamienia są możliwym efektem uboczym stosowania plastrów Evra. Z Pani relacji wynika jednak, że są one zbyt nasilone i wskazują na konieczność przerwania leczenia i kontakt z ginekologiem.