Brunatne plamienie w 7. tygodniu ciąży

Witam, jestem w 7 tc i dostałam brunatnego plamienia.Zdarzyło sie to tylko raz rano, przez kolejne dni były skąpe upławy lekko zabarwione na brązowo a dzis byly czerwono-brazowe nitki krwi. Byłam u lekarza ,ktory na usg zobaczył pęcherzyk z zarodkiem ale nie biło jeszcze serduszko obliczyłam ze był to ok 30 dzien po owulacji (robiłam test owulacyjny) lekarz powiedział ze jest za wczesnie kazal przyjsc za dwa tygodnie na plamienie przepisał duphaston i nospe forte 2x dziennie. Czy tak moze byc?

Lek. Katarzyna Szymczak

Plamienia mogą występować we wczesnym etapie ciąży, proszę czekać na kontrolne usg.
Pozdrawiam