Brzydki zapach i wydzielina z pochwy

witam, mam 18lat nie byłam jeszcze u ginekologa bo do tej pory nie czułam takiej potrzeby.. od ok 2 miesięcy z mojej pochwy wydziela sie brzydki zapach wraz z wydzielina która zostaje na bieliźnie. dodam również ze kąpie się codziennie a nawet z tego powodu pare razy dziennie. nie wiem co z tym zrobić boje sie iść do ginekologa bo nie chce wyjść na nie dbająca o siebie dziewczynę. bardzo prosze o pomoc.

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, opisywane dolegliwości mogą świadczyć o infekcji pochwy. Wskazany jest kontakt z ginekologiem i zastosowanie leczenia.