Brzydki zapach z dróg rodnych u 13-latki

Mam 13 lat i od kilku miesięcy z pochwy wydobywa się wydzielina biała ona zostaje na bieliżnie . Nie wiem czy to brzydko pachnie lecz gdy odchylam nogi to czuje. Ja podejrzewam że dorastam i dlaczego . Czy powinnam się częściej myć? co robić żeby tak nie pachniało?
13 LAT ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Oczywiście odpowiednia higiena to najważniejsza sprawa w tej kwestii. Warto jednak podkreślić iż cuchnąca wydzielina z pochwy może być wynikiem infekcji grzybiczej dróg rodnych. Warto z tym zgłosić się do lekarza.