Brzydki zapach z jamy ustnej

Mam bardzo nieprzyjemny zapach z dróg oddechowych. Zapach razkładającego się pożywienia i zgniłych jaj.
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nieprzyjemny zapach z jamy ustnej może być spowodowany ubytkiem lub próchnicą zęba bądź także cofaniem się treści żołądkowej do przełyku. Temu drugiemu często towarzyszy uczucie pieczenia w gardle. W pierwszej kolejności polecałbym kontrolę stomatologiczna.