Brzydki zapach z okolic intymnych i płyn za macicą
Witam, Byłam dzisiaj u lekarza bo od dłuższego czasu borykam się z problemem brzydkiego zapachu z miejsc intymnych. Zrobił mi USG i wykrył płyn za macicą, co to znaczy i skąd ten płyn? Oraz cos mi wspomniał o prawym jajniku ale nie wiem z tego wszystkiego czy go dobrze zrozumiałam ze jest ciemniejszy? i bolal mnie przy badaniu. Kazał mi zrobic mocz, morfoligie, ob oraz CPR. Prosze o rade co to może byc?

KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu
Mariusz Sadowski Ginekologia
60 poziom zaufania
To co opisujesz jest sprzeczne, bo co ma usg do zapachu? Udaj się do gonekologa- trzeba zobaczyć, pobrać wymaz.......