Brzydki zapach z okolic intymnych i płyn za macicą

Witam, Byłam dzisiaj u lekarza bo od dłuższego czasu borykam się z problemem brzydkiego zapachu z miejsc intymnych. Zrobił mi USG i wykrył płyn za macicą, co to znaczy i skąd ten płyn? Oraz cos mi wspomniał o prawym jajniku ale nie wiem z tego wszystkiego czy go dobrze zrozumiałam ze jest ciemniejszy? i bolal mnie przy badaniu. Kazał mi zrobic mocz, morfoligie, ob oraz CPR. Prosze o rade co to może byc?

Mariusz Sadowski Ginekologia

To co opisujesz jest sprzeczne, bo co ma usg do zapachu? Udaj się do gonekologa- trzeba zobaczyć, pobrać wymaz.......