Brzydki zapach z pochwy

Witam. Od jakiegoś czasu mam dziwny zapach z pochwy. Zaznaczam że myję sie 3 razy dziennie. Chodze do ginekologa. Nie mam żadnych problemów prócz tego. Stosowałam Iladian i zapachu nie było jak tabletka była w pochwie. Myśle aby zacząć brać Lacibios Femina tabletki doustne. Proszę o pomoc

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Być może problemem w Pani przypadku jest przesadna dbałość o higienę miejsca intymnego. Mycie się 3 razy dziennie to za dużo. Narusza Pani prawdopodobnie fizjologiczną florę pochwy. Proponuję poradę u ginekologa.