Brzydki zapach z pochwy 5-latki

Moja córka 5 letnia od już kilku miesięcy ma brzydki zapach z pochwy, dla mnie jakby coś gniło w środku. Pediatra zalecił ogólne badanie moczu i wyszło ok. Obecnie córka skarży się na ból brzuszka, płacze, bardzo często oddaje mocz ( kilkanaście razy w ciągu godziny)i nadal jest brzydki zapach . Jakie badania wykonać ? Bo pediatra nie widzi problemu , żadnych leków nie przepisał a ja bardzo martwię się o jej stan :(

USG jamy brzusznej również jest wskazane.
Nie należy bagatelizować sprawy, ponieważ ewidentnie są nieprawidłowości stanu ogólnego dziecka.