Brzydki zapach z ust a problemy z zębami

Mam 19 lat i mam problem z brzydkim zapachem z ust. Mam problem z zębami a w szczególności z dwoma górnymi szóstkami jak byłem mały nie myłem wogole zębów a jadłem dużo słodyczy co spowodowały duże dziury w zębach a po pewnym czasie ogromny ból udałem się do dentysty zaplombowała mi te zęby ale dziury i się pojawiły znowu zostały zaplombowane i znowu pojawiła się mała dziurka na jednym zębie, jak nitkuje tego zęba to puchnie mi dziąsło. Zbiera mi się też nalot na języku.Proszę o kilka wskazówek.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się ponownie do stomatologa. Bez badania nie można nic powiedzieć.