Brzydki zapach z ust i chodzenia na kolanach u 5-latka

Synek 5 lat,Biega lazi na kolanach i ma pelno siniakow na kolanach i piszczelach czy to normalne na dodatek dosc dlugo utrzymuja sie. Do tego brzydko pachnie mu z buzi nie bylismy u dentysty ale zeby wygladaja dobrze nie widac zadnych czarnych zebow ani nic takiego.

Witam.Proszę koniecznie pokazać synka dentyście, który stwierdzi czy rzeczywiście wszystko jest w porządku, czy przyczyna tkwi gdzie indziej. Proszę pamiętać, że na wizyty kontrolne zgłaszamy się z dzieckiem raz na pół roku, niezależnie od tego czy dziecko ma jakieś dolegliwości czy nie. Co do siniaków proszę spytać pediatrę. Pozdrawiam Krystyna Pikała