Brzydki zapach z ust i odbytu

Dziendobry mam pytanie odnosnie brzydkiego zapachu z ust i z odbytu miewam dosyc czesto smierdzaca sline ktora pachnie ze tak powiem w dosc silnych slowach ''kalem'' od dawna w sumie bardzo dawna mam bardzo ale to bardzo smierdzace baki i wydalanie z odbytu. Zdarza sie ze miewam zgage. Chcialbym dodac jeszcze ze 3 tygodnie temu wykryto u mnie pasozyta a dokladnie bylem chory na '' toksoplazmoze'' wykryta poprzez pobranie wezla z szyi. Prosze o rade o raz o badanie ktore powinienem zrobic. DZIEKI

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do gastroenterologa, po badaniu lekarskim będzie można określić odpowiednie postępowanie.