Brzydki zapach żołędzi penisa

Witam, mam 18 lat i jestem mezczyzna. Mam pewien problem zwiazany z penisem a dokladnie zoledziem. Moj zoladz ma jakis brzydki zapach, zawsze po kapieli po 5 minutach wraca ten zapach i sie klei. Nie uprawialem jeszcze seksu, wiec nie wiem co to moze byc. Czy to normalne?

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Opisane powyżej dolegliwości mogą świadczyć o stanie zapalnym, dlatego konieczna jest wizyta u lekarza (najlepiej urologa), który po bezpośrednim badaniu zadecyduje o ewentualnym dalszym postępowaniu terapeutycznym. Pozdrawiam