Brzydko pachnąca wydzielina z pochwy z krwią

Witam!Poród I i II odbył się przez cesarskie cięcie,I -7lat temu,II-5lat temu od tego czasu stosowałam EVRĘ,odstawiłam ją 2tyg temu,ze względu na okropny ból piersi i wydzielinę z nich.No i przechodząc do sedna sprawy wylądowałam w szpitalu ze względu na okropne bóle kręgosłupa(CT-wykazało ogromne zmiany-czekam na rezonas),to co mnie jednak martwi najbardziej to okropny zapach wydzieliny z pochwy zabarwiony krwią. Czy to wina odstawienia hormonów czy może przyjmowania silnych leków (tramal itp.)

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Takie objawy raczej nie są objawem przyjmowania wspomnianych leków. Sugerowałbym badanie ginekologiczne pod kątem infekcji lub obecności zmian w obrębie śluzówki macicy.