Budzenie nocne i drżenie rączek u 8-miesięcznej córki

moja 8mc coreczka nie kiedy budzi sie z placzem i drza jej raczki. Strasznie sie boje. Co to moze byc? Pomocy;(

Witam. Opisane objawy mogą świadczyć o tym, że dziecko obudził np. ból brzuszka lub że nagle się czegoś przestraszyło. Oczywiście dziecko powinien ocenić pediatra który będzie miał możliwość przeprowadzenia bezpośredniego badania.