Budzenie nocne u 3-miesięcznej córki

Witam jestem mama 3 miesiecznej corki karmie ja piersia jedynie na noc dostaje jedna butelke mleka modyfikowanego bebiko 120 ml. tuz po kapieli. Mala zasypia po butli ok23 budzi sie wierci prezy wkladam jej smoczka ale wypluwa na chwilke zasypia i znowu sie budzi tak az do nastepnego karmienia ok 2 w nocy.Nastepnie naje sie z dwoch piersi i zasypia i znowu budzi sie ok5 znowu prezy sie i tak do nastepnego karmienia ok.7 dodam ze nieraz przy tym odda gazy.Dlaczego tak sie dzieje co robic?

możliwe że gorzej trawi mleko modyfikowane , może pani podać dziecku przed każdym karmieniem Espumisan który absorbuje gazy, poza tym wykonywać gimnastykę nóżkami dziecka: rowerek , nóżki trochę uciskają brzuszek i pomagają w usunięciu gazów . Powinna pani podać tez dziecku probiotyki np. Dicoflor