Budzenie się 5-miesięcznego dziecka

Mam 5 miesiecznego synka który od małego śpi sam w łóżeczku Jest on karminy piersią i budzi sie co godzinę w nocy na jedzenie A w dzien spi 15min około 3 razy dziennie Zaczełam w nocy podawać mleko w proszku je co 3h ale co godz sie budzi żebym go wzieła na ręce i przytuliła Wychodzi na to samo jakbym go karmiła piersią W dzien jest strasznie pobudzonym dzieckiem nie umie sobie siąść na pieć minut cały czas jest w ruchu Niwiem co mam już robić nie mam sił POMOCY

Witam! Niestety dzieci w tym wieku mają prawo do tzw. karmienia na żądanie tj. dokładnie wtedy kiedy mają na to ochotę. Proszę uzbroić się w cierpliwość.