Budzenie się do jedzenia co 3 godziny w nocy przez 14-miesięczne dziecko

Witam, mój synek ma 14 miesięcy karmie go piersią w nocy wstaje do jedzenia co ok. 3h (a zasypia ok.20)jak to wyeliminować jak nie dostanie jeść to wisk prze 2 h.A teraz dodatkowo budzi się ok.1 w nocy i wiszczy,krzyczy,płacze nie wiem o co chodzi.Proszę o radę

Witam, to że Pani syn budzi się w nocy do jedzenia co 3 godziny to naturalne. Dzieci karmione piersią mają do tego prawo, w nocy pokarm jest najtłustszy i najbardziej wartościowy. Rozumiem jednak, że potrzebuje Pani odpoczynku. Metodą na pewno nie jest nie karmienie dziecka, gdyż im będzie bardziej głodny tym trudniej będzie go uspokoić.
W Białymstoku odbywają się bezpłatne spotkania grupy wsparcia młodych mam Mleczna Droga, prowadzone przez dwie białostockie doule - Anie Sawoń i Emilię Jaworską - tam otrzyma Pani porady "na żywo" i wsparcie innych karmiących mam (stronę tych spotkań znajdzie Pani np. na facebookowym profilu którejś z białostockich doul).
Dodatkowo aktualnie trwa Tydzień Bliskości,w ramach którego wielu specjalistów udziela bezpłatnych konsultacji. Proszę poszukać czy jakiś doradca laktacyjny bądź doula ma takie spotkania w Białymstoku.
Pozdrawiam i życzę spokoju,
Karolina Piotrowska