Budzenie się niemowlaka co 2 godziny

Moj synek o 2 tyg budzi sie co ok 2 godz. Nie mam pojecia o co chodzi, od razu placze, smoczkiem, piciem nie da sie oszukac a jak go wezme do piersi to sie bawi. Wypije pare lykow. Czasem idzie spac a czasem jest rozbudzony i marudny. Od tych 2vtyg wiecuj spi z nami niz w lozeczku. Nie wiem juz co robic. Co zmienic

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie sprecyzowała Pani w jakim wieku jest dziecko, czy ma jakiekolwiek inne objawy, jak spało dotychczas, itd. Sugeruję wizytę u specjalisty pediatry, który zbierze wywiad, zbada dziecko oraz pokieruje dalszym postępowaniem.