Budzenie się w nocy i drażliwość u 18-miesięcznego dziecka

Jestem mama 18mies.dziewczynki.Odkad skaczyla 3,5 miesiaca zaczela budzic sie w nocy naewt co godz.co wczesniej po wieczornej kapieli mi spala po 6-7godz.jadla i znow spala.Napewno nie szuka obecnoci mojej bo jak wezme ja ze soba to tez sie wierci i kreci i czasami poplakuje.Zaznacze ze w dzien jest bardzo aktywna nie usiadzie nawet na chwile nawet kiedy je.Jest bardzo upartym dzieckiem i jak na cos sie nie pozwoli to odprawia mi histerie.Prubowlam juz wszystkiego,jestem wykonczona psychicznie!

Renata GrzechociĹska

Witam.
Warto udać się do pediatry, który zbierze dokładny wywiad, zleci odpowiednie badania.
Pozdrawiam