Budzenie się w nocy i jedzenie kompulsywne

Witam mam 33 lata od kilkunastu lat wstaje w nocy kilka razy, zazwyczaj za każdym razem, gdy wstaje jem słodycze kanapki...rano jestem zmeczona, mam 3 letniego synka i to moje wstawanie zaczyna mi bardzo przeszkadzać. Stosowałam różne metody w lepszym zasypianiu ale i tak się budzę. Proszę o pomoc. Agnieszka

Witam,
proszę Pani na pewno warto skonsultować się z psychologiem, stara się Pani temu zaradzić, ale być może potrzebuje Pani w tym wsparcia. W razie dodatkowych pytań proszę o bezpośredni kontakt na maila swisniewska72@gmail.com. Pozdrawiam.