Budzenie się z krzykiem u 10-miesięcznego dziecka

Moj synek 6 skonczy 10 miesiecy w dzien spi 2 razy po 4 lub5 godzin jest radosnym dzieckiem ale od 1,5 miesiaca przezywamy horror nocny. Antos noc w noc budzi sie z potwornie przerazliwym krzykiem darciem sie piskiem az nie moze zlapac oddechu przy tym ma caly czas zamkniete oczka nie potrafie go niczym uspokoic nid chce pic jesc nawet swojego smoczka nic nie pomaga raz nawet chcialam wzywac pogotowie z bezsilnosci.W zyciu nie slyszalam tak potwornego wrzasku u niego

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do lekarza oraz wykonać podstawowe badania profilaktyczne krwi.