Bujanie się dziecka podczas snu a prawdopodobieństwo padaczki

Bujanie się podczas snu trzyletniego dziecka czy to padaczka?? buja się dziecko od 1 roku życia, EEG wykazało napadowość!! Dziecko buja się całym ciałem na boki , bardzo mocno i intensywnie .Drugie EEG nie wykazało zmian.Gdy miał osiem miesięcy robił dziwne miny ale już nie robi.Bujał się też jak usypiał - ale to zostało wyeliminowane .Bujanie się następuje w fazie snu płytkiego.Jakie badania można jeszcze wykonać ??

Padaczka musi mieć określone kryteria kliniczne.
Nie znam takiego rodzaju napadu padaczkowego,który charakteryzuje się " długotrwałym bujaniem".
Proszę nagrać zachowanie dziecka i udać się do specjalisty neurologa..
Wygląda to raczej na stereotypie ,a tych się nie leczy.farmakologicznie.

Pozdrawiam ciepło