Bulgotanie pod lewym żebrem, luźne stolce i niskie ciśnienie

Witam! Kilka miesięcy temu poczułam dziwne bulgotanie pod lewym zebrem, zrobiło mi się zimno, zaczęły trzasc nogi, dziwne uczucie w glowie, trwało to około 2 min. Od tego czasu mam co rano od razu po przebudzeniu luźne stolce, niskie ciśnienie (100/67), zawroty głowy i nudności czasami, wit. B12 poniżej normy (144 zakres lab. od 187), czasami jakby lekkie pobolewanie po lewej stronie na wysokości żeber. Badania krwi moczu ok, usg ok. Co to może być ... ?

Proszę też wziąć z 20 zastrzyków Milgamma - wit B12