Bulgotanie, przelewanie w klatce piersiowej

Od miesiąca czuję takie dziwne bulgotanie, chlupanie, przelewanie w klatce piersiowej. Slychac taki odglos jakby wody. Bylam pół roku temu na kontrolnych badaniach u kardiologa i wszystko bylo ok. Czy mam znów udac się do kardiologa? O czym mogą świadczyć takie odglosy? Czy to oznaka jakiejś choroby?

Magdalena Mroczek

Prawdopodobnie są to objawy ze strony żołądka. Proszę skonsultować się z lekarzem rodzinnym-w razie potrzeby skieruje on do gastroenterologa.