Bulgotanie w brzuchu, częste odbijanie, ogólny dyskomfort

Witam od pewnego czasu mam problemy jelitowe caly czas bulgocze mi w brzuchu czeste odbijanie i ogolny dyskomfort bardzo prosze o dopowiedz jakie mogo byc przyczyny pozdrawiam

Witam. to mogą być objawy refluksu żołądkowo-przełykowego. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego, w międzyczasie może Pani spróbować preparatu omeprazolu (np. Bioprazol) raz dzienne na czczo