Bulgotanie w brzuchu i biegunka

Mój problem jest związany ze stresem ponieważ za każdym razem gdy się stresuje mam takie same objawy.Dziwne "bulgotanie" w brzuchu, wzdęcia, za każdym razem biegunka. Nawet gdy siedzę z rodziną przy obiedzie objawy są takie same.Cokolwiek bym nie zjadla mam wzdencia i biegunkę. Schudłam bo bałam sie czegokolwiek jeść. Kiedys musiałam wyjść z egzaminu ponieważ nie mogłam wytrzymać z tymi dziwnymi odgłosami w brzuchu.Brałam espumisan i nic nei pomaga, srodki uspokajające także.Proszę o pomoc.
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Z pewnością konieczna jest konsultacja z gastrologiem. Być może jest to wynik stresu i tylko stresu, nie mniej jednak warto wykluczyć inne możliwości. Gdyby jednak badania niczego nie wykazały istnieje pewna jednostka chorobowa, która pasuje do tej sytuacji. Jest to mianowicie zespół jelita wrażliwego.