Bulgotanie w jamie brzusznej, ból promieniujący w kierunku pleców, świąd i luźne stolce

Witam serdecznie. Od dłuższego czasu miewam dyskomfort w jamie brzusznej takie bulgotanie niekiedy ból promieniujący w kierunku pleców w różnych miejscach do tego dochodzi świąd skóry luźne stolce. miałem robioną gastroskopie która wykryła blizny po wrzodach i zapalenie odcinka żołądka badania wątrobowe były ok lekarz przepisał mi panzol ale pomaga tylko w nieznacznym stopniu już sam nie wiem do jakiego specjalisty się zgłosić. Z góry serdecznie dziękuję za odpowiedz i pozdrawiam Krzysztof

Renata GrzechociĹska

Witam.
Proponuję wykonać USG jamy brzusznej i udać się do chirurga.
Pozdrawiam