Bulgotanie w żołądku i 4-dniowa biegunka u 19-latki

Witam, od pięciu dni dokuczał mi ból/bulgotanie w żołądku. Wymiotowałam raz acz obficie, była też 4-dniowa biegunka. Nie miałam apetytu wiec jadłam bardzo mało, a kiedy wrócił i zjadłam normalna kolacje czułam się bardzo przejedzona. Dodatkowo teraz kiedy biegunka ustąpiła, widzę, ze mam bardzo jasny, beżowy stolec. Poza tym nie miałam gorączki ani nie czułam się chora jak podczas grypy, a żołądkowi dokuczał raczej silny dyskomfort niż ból. Co to może być? Z góry dziękuję!

Witam. Opisane objawy najprawdopodobniej spowodowane są wirusową infekcją przewodu pokarmowego. Proszę dbać o odpowiednie nawodnienie organizmu. Objawy powinny ustąpić w ciągu kilku dni.