Bulgotanie z tyłu głowy a nerwica

witam,mam problem. od jakiegoś czasu czuje jakby bulgotanie z tylu głowy. jest to nisko,na potylicy. (dżwiek jakby woda spływała) nawet nie wiem jak to opisać. dzieje się tak od może miesiąca. nie wiem co tym myśleć. Dodam ze ostatnio wieczny stres: brak pracy, problemy rodzinne i finansowe. Moja babcia cierpiała na nerwice, czy może mieć to związek z tym ze nerwica jest dziedziczna? Bardzo proszę o odpowiedz. pozdrawiam

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza