Bulimia a starania o ciążę

Witam, zczne od tego że mam 24 lata mając 14 lat zaczełam chorować na bulimie nie wiem dokładnie jak długo to trwało ale około 6 lat . od Około 4 lat jestem zdrowa wyszłam z tego całkowicie sama bez żadnej pomocy . Ten okres choroby był dla mnie straszny nawet nie chce go sobie przypominać , moja psychika do teraz nie może dojść do siebie do końca. Na dzień dzisiajszy miesiączkuje w miare regularnie można powiedzieć że wszystko wróciło do normy jesli chodzi o te sprawy. Od 2 lat mam poukładane życie prace oraz kochającgo patrnera który wspiera mnie we wszystkim. Bardzo chcielibyśmy mieć już dziecko staramy sie od pół roku i nic :( boje sie że przez moją przeszłość nigdy nie bede mogła mieć dziecka , wiem ze bulimia niszczy ciało od środka , zaburzenia miesiączkowania , zaburzenia hormonalne. Prosze o porade co mam zrobić w tym kierunku , strasznie sie tym wszystkim przejmuje :(

Dzień dobry!

Większość par stara się o ciążę co najmniej kilka miesięcy. Według ogólnych zaleceń dopiero po ok. roku takich nieudanych starań należy rozważać niepłodność, podjąć głębszą diagnostykę w tym kierunku itp.
Nie mniej jednak, zawsze powinno się pozostawać pod opieką lekarza, szczególnie w okresie planowania ciąży, co może pomóc rozwiać Pani różne wątpliwości, upewnić się co do aktualnego stanu swojego zdrowia fizycznego itp.

Pozdrawiam!