Bulimia, ból brzucha oraz problemy z wypróżnieniem po stosowaniu głodówki i zażywaniu Bisycydolu

Witam mam 22 lata i problem z jedzeniem dokładnie to mam bulimie.Przez tydzien przeszło zjadłam 60 tabletek bisycydolu 5mg do teraz strasznie mnie brzuch boli niemoge sie wyproznic a ostatnio podzczas toalety z moczem wyjecialo jakby kawalek jakiegos narzady był ciemny i slady krwi zawierał dodam ze jestem na glodowce 3 tygodowej i do tego te leki bralam.Jestem po operacji ostrego zapalena otrzewnej 4 lata temu i rok temu po usunieciu woreczka.Co mam zrobic brzuch boli wypruznic sie nie mogę.

Dzień dobry,

Poza wizytą u lekarza POZ, podstawowe jest PODJĘCIE LECZENIA zaburzeń odżywiania !
Leczenie może Pani podjąć w formie ambulatoryjnej (np.: PZP, prywatnie) lub na oddziale szpitalnym, specjalizującym się w leczeniu zab.odżywiania (np.: Szp. Uniwersytecki w Krakowie).