Bulimia, objadanie się i stres u 29-latki

Witam Mam 29lat i mam bulimię od około5lat.Zawsze mówię stop ale nie daję rady, chciłabym z tym skończyć bo mam wspaniałęgo rocznego synka z którym zamiast sie bawić i poświęcać czas to ja się objadam. Jestem ciągle zetresowana, nowe miejsce, z meżem nie zawsze takie relacje jakbym chciała, i wtedy z tego stresu jem.Planuję sobie te prawidłowe posiłki czase ale ciągle nie wychodzi. Czy może koś mi pomóc?dziekuję

Dzień dobry,

Podstawową metodą leczenia zaburzeń odżywiania jest PSYCHOTERAPIA, do podjęcia której namawiam. W internecie dostępna jest lista certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego wg miejscowości lub proszę udać się do Poradni Zdrowia Psychicznego (w ramach NFZ). Może Pani również rozważyć leczenie na oddziale szpitalnym, specjalizującym się w leczeniu zab. odżywiania (np.: Szp.Uniwersytecki w Krakowie, pododdział p.
psychodynamicznej).