Bulimia - prośba o pomoc

Witam, zwracam się z ogromna prośbą o podanie numeru telefonu do poradni, która zajmuje się leczeniem bulimii, mieszczącej się we Wrocławiu. Moja 19-letnia córka od ponad roku cierpi na tę dolegliwość i razem postanowiłyśmy, że potrzebna jest jej pomoc specjalisty, bo ja już nie daję rady. Bardzo proszę o podanie, gdzie możemy się zgłosić we Wrocławiu, aby uzyskać pomoc w tej przykrej, trudnej chorobie. Będę wdzięczna za wszelką pomoc.

KOBIETA ponad rok temu

Leczenie bulimii jest procesem bardzo trudnym, wymagającym czasu i zaangażowania ze strony pacjenta. Optymalne efekty przynosi psychoterapia, niekiedy wspierana farmakoterapią.

Informacje dotyczące terapii oraz ośrodków, które leczą tego typu problemy we Wrocławiu znajdzie Pani pod nr.: 0-801- 000-533 lub 071-364-33-24.