Bulimia u 19-letniej przyjaciółki

Witam mam przyjaciółkę, która przez dwa lata ma Bulimię. Co zje to idzie do toalety zrobić swoje. Jak mogę jej pomóc, tak aby nie dowiedzieli się jej rodzice, oraz odmawia wizyt u psychologów. Ma 19 lat i jest prawie kościotrupem. Proszę o pomoc w jej imieniu.

Dzień dobry,

Jeżeli przyjaciółka CHCE się wyleczyć, to pozostaje leczenie - psychoterapeutyczne i psychiatryczne. Podstawową jednak metodą jest w przypadku zab.odżywiania psychoterapia. Leczenie może być w formie ambulatoryjnej, ale również można rozpatrzyć leczenie na oddziale szpitalnym specjalizującym się w leczeniu zab.odżywiania (np.: Szp.Uniwersytecki w Krakowie, od. psychodynamiczny).