Bulimia, zaparcia, bóle brzucha i odbytu oraz odbijanie treści pokarmowych

witam do poprzednich objawów (Kiedyś byłam bulimiczką, mam kilkudniowe zaparcia, wzdęcia, bóle brzucha, czasem odbytu, nalot na języku, kiepską odporność. gastrolog dał tribux - działa średnio i wyłącznie na wzdęcia. szybko tyję. nigdy nie miałam regularnego okresu Ćwiczę codziennie, nie jem śmieciożarcia, smażonego a słodyczy) doszły nowe - odbija mi się i mam wrażenie że jedzenie dochodzi do pewnego punktu na górze brzucha i dalej nie przechodzi.

witam, niestety po czestych wymiotach cały układ pokarmowy jest w stanie sie rozregulować i to ewidentnie dzieje się u Pani albo potrzebuje Pani sporo czasu aby organizm zaczał poprawnie funkcjonowac albo niestety ni uda sie do konca go wyrownac, na pewno trzeb pic duzo wody, jesc produkty z pełnego przemiału i tylko i wyłacznie jednorazowe zjedzenie czegos z białej maki moze od razu powodowac zaparcia, wzdecia, odbijania, puchnięcie, unikac totalnie cukru to jest pozywka dla bakterii a ich działanie jest wytwarzac gazy i wzdecia mamy murowane!bole odbytu i brzucha to wynik zaparc i wzdec wiec wiecje ruchu dla jelit i układu nerwowego czyli joga szybkie marsze na swiezym powietrzu bardzo regularne jedzenie co 3-4 godziny nie czesciej i nie rzadziej.pozdarwiam