Burczenie i ból żołądka po posiłkach

Od jakiegoś pół roku zauważyłam,że z moim organizmem dzieje się coś dziwnego. A mianowicie: Posiłki spożywam 3albo nawet4razy dziennie. Nigdy nie chodzę głodna,lecz po każdym zjedzonym daniu,gdy minie 10 minut to burczy mi w żołądku,lekko mnie on pobolewa i czuję w nim pustkę,jakbym była głodzona nie wiadomo ile,mimo,ze niedawno zjadłam. Tak jest za każdym razem. Mimo,że jestem najedzona i to bardzo,to odczuwam pustkę w żołądku i burczenie w brzuchu. Czym to może być spowodowane?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje koniecznie udać się do lekarza rodzinnego.