Burczenie po operacji laparoskopowej

Witam serdecznie, Kilka dni temu miałam operacje laparoskopową. Dzien po operacji dostałam 2 zastrzyki pobudzające prace jelit , kolejnego dnia czopek bisacodyl . Poza burczeniem w brzuchu w zasadzie nic specjalnego sie nie działo . Wczoraj, trzeciego dnia po operacji zastałam wypisana i w domu dostałam silnego bólu brzucha . Burczenie , luźny stolec , skurcze jelit i odbijanie . Dzisiaj rownież odczuwam dyskomfort mimo lekkostrawnej diety. Czy jest to prawidłowa reakcja jelit po zabiegu?

Tak może się dziać po tego typu operacji i po zastosowanych wcześniej tego typu lekach. Może to potrwać kilka dni, ale powinno powoli się wycofywać. W razie wątpliwości proszę udać się na kontrolę do poradni chirurgicznej.