Burczenie w brzuchu, bóle głowy, problemy z koncentracją, zmiany skórne i nadmierna potliwość a grzybica ogólnoustrojowa

Chciałbym się dowiedzieć czy takie objawy jak, ciągłe burczenie w brzuchu, bule głowy, bardzo duże problemy z koncentracją i pamięcią, problemy skórne w postaci trądziku, nadmierna potliwość w okresie letnim mogą świadczyć o grzybicy ogólnoustrojowej? Czy to prawda że lekami takimi jak np Fluconazol nie da się jej wyleczyć a tylko pogorszyć swój stan? Podobno lepsze jest leczenie naturalnymi metodami. Czy to możliwe by ten grzyb zaatakował mózg? Mam 25 lat. Objawy mam już od kilku lat...

Witam serdecznie. Nie są to charakterystyczne objawy grzybicy. Nie jest też prawdą stwierdzenie iż leczenie wspomnianym lekiem jest nieskuteczne. Niemniej jednak warto udać się do swojego lekarza rodzinnego by wykonać podstawowe badania krwi oraz oznaczenie hormonów tarczycy.