Burczenie w brzuchu i odbycie podczas stresu

witam , mam 18 lat i jestem dziewczyną , często burczy mi w brzuchu oraz w odbycie .Dzieje się tak gdy się stresuję lub jestem na zajęciach na których jest cicho , kompletnie nie wiem jak sobie z tym poradzić proszę o pomoc

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane niewłaściwą dietą. Jeśli po zmianie diety dolegliwości nie ustąpią to konieczna będzie wizyta u lekarza.